Чернівецьку окружну прокуратуру очолив Павло Шевчук

У четвер, 27 травня, виконувач обов’язків керівника Чернівецької обласної прокуратури Вячеслав Чорней представив керівника Чернівецької окружної прокуратури.

Комісією з добору керівного складу органів прокуратури схвалено призначення на цю посаду  Павла Шевчука.

Представляючи очільника окружної прокуратури Вячеслав Чорней відзначив, що увесь трудовий шлях Павла Васильовича пов’язаний з органами Чернівецької  обласної прокуратури, він досвідчений та професійний керівник.

«Ключове завдання для нового керівника – забезпечити злагоджену роботу колективу та координацію правоохоронних органів, задля забезпечення законності та правопорядку на території Чернівецького району» – наголосив Вячеслав Чорней.

У свою чергу, Павло Шевчук запевнив, що розуміє свою відповідальність, тому  докладе усіх зусиль для виконання поставлених перед ним завдань.

 

Довідково: Павло Шевчук розпочав роботу в органах прокуратури у 2006 році на посаді старшого помічника прокурора Шевченківського району    м. Чернівці. Працював прокурором та начальником у відділах апарату прокуратури Чернівецької області, заступником прокурора м. Чернівці, першим заступником керівника Кіцманської місцевої прокуратури; керівником Кіцманської місцевої прокуратури. 

peredplata