Незважаючи на перехід Чернівецької області в “жовту” зону, карантинні обмеження не послаблять

У Чернівецькій області надалі діятимуть посилені карантинні обмеження, попри перехід регіону в “жовту” зону. Додаткові обмеження приймали на засіданні обласної комісії з надзвичайних ситуацій, вони залишаються чинними.

Про це  повідомила директорка департаменту комунікацій облдержадміністрації Вікторія Гатрич.

Зокрема, обмеження стосуються того, що відвідувачі та працівники торгових центрів, закладів харчування та спортивних залів повинні мати COVID-сертифікати або негативні тести на коронавірус чи довідки про одужання. Це ж стосується людей, які користуються громадським транспортом.

Що відомо

  • Чернівецька область перейшла у “жовту” карантинну зону з 18 листопада. Це пов’язано з тим, що в регіоні стабілізувалася ситуація з поширенням коронавірусу. До того регіон був у “помаранчевій” зоні.
  • З 1 листопада на Буковині захворюваність на коронавірус зменшилась на понад третину. Також зменшилась кількість зайнятих ліжок з киснем.
  • 23 жовтня обласна комісія з надзвичайних ситуацій в Чернівецькій області заборонила впускати людей в громадський транспорт чи заклади харчування без сертифіката про вакцинацію або ПЛР чи експрес-тесту.
  • Загалом в області виявили 113 845 випадків інфікування коронавірусом, 92 221 людини одужали, а 2 716 померли.

Джерело: Суспільне Буковина