Рішення судів ніхто не виконує

Купу часу, грошей та нервів витратив на те, аби отримати у держави законні доплати за дітей війни, — крик душі Дмитра Покричука з села Сербичани Сокирянського району. – Дійшли аж до Вінницького апеляційного суду. Той зобов’язав управління Пенсійного фонду в Сокирянському районі нарахувати та виплатити мені доплати до пенсії за віком як дитині війни у розмірі 30% мінімальної пенсії за віком за період з листопада 2010 року по травень 2011 року, а також «нараховувати та виплачувати зазначене підвищення до припинення права на таку допомогу». Такого права в мене ніхто не забирав. Кошти за вказаний період я отримав. Але потім знову перестали доплачувати. Чому управління Пенсійного фонду в Сокирянському районі не виконує рішення суду? Чому чиновники нехтують законами?»

Як нам повідомив начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Михайло Романів, право на нарахування та виплату зазначених доплат насправді припинено законом про внесення змін до держбюджету та відповідною постановою кабміну (№745 від 6 липня 2011 року). І ті неузгодженості, які існували у нормативно-правових документах, виправлені. З липня 2011 року дітям війни виплачується підвищення у розмірі 49 грн. 80 коп. І, запевнив пан Романів, йти до суду, аби відсудити належних 30%, а не 49 грн., немає сенсу.
Від редакції.
Але закон «Про соціальний захист дітей війни» чинний, і там чорним по білому написано, що «дітям війни до пенсії або щомісячного довічного грошового утримання чи державної соціальної допомоги, що виплачується замість пенсії, виплачується підвищення у розмірі надбавки, встановленої для учасників війни». Отож втрачати надію на отримання належного не варто.
Надія Вірна

0 thoughts on “Рішення судів ніхто не виконує

  1. Для чого суди,якщо рішення не виконуються?Для чого у Верховній зраді така кількість дармоідів? До якого часу будемо терпіти бесПРедел? Пора готуватись до громадянськоі війни! Жирні нелюди не мають почуття міри.Потрібно щоб кожен отримував по заслугам! Дай Боже нам розумного людяного лідера! Критична крапка вже близько!

  2. Ми самі собі цю владу вибирали, самі й знімати будемо. Дай Боже, аби без крові.

  3. У Вінниці Пенсійний фонд не виплачує навіть ті суми що були донараховані за рішенням суду ще до липня 2011р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.