Чернівецькі прикордонники виявили схованку з контрабандним товаром на суму понад 100 тисяч грн

На Франківщині прикордонники Чернівецького загону затримали двох прикарпатців та одного буковинця, які імовірно намагалися переправити тютюнову контрабанду до сусідньої Румунії. Про це інформує пресслужба Чернівецького прикордонного загону.

Випадок трапився вчора, 6 липня, на ділянці відділу прикордонної служби «Шибени», що розташований у Верховинському районі Івано-Франківської області. Чоловіків прикордонники виявили в межах прикордонної смуги. Обидва рухалися в сторону держрубежу, при цьому не маючи жодних дозвільних документів на право перебування за лінією інженерно-технічних споруд.

Згодом групою реагування, яка перевіряла прилеглу до кордону місцевість виявлено, ще одну невідому особу без документів. Чоловік виявився родичем одного із затриманих. Відпрацьовуючи зворотній слід чоловіка прикордонники натрапили на схованку, із трьома пакунками сигарет, яка була облаштована за 600 метрів до кордону.

Надалі, в ході пошукових дій  охоронці кордону виявили позашляховик марки «Mitsubishi» української реєстрації, в середині якого знаходилися ще два пакунки з тютюновими виробами.

Загальна кількість вилученого безакцизного товару становить понад 4,6 тисячі пачок сигарет марки «Фест», «Марбле» та «Кредо». Зважаючи на ринкову вартість тютюнових виробів, попередня сума їх оцінки складає понад 100 тисяч гривень.

Варто сказати, що крім сигарет «горе-контрабандисти» позбулися ще й транспортного засобу. На місце виявлення позашляховика прибули представники Національної поліції для проведення слідчих дій. Встановлюються всі обставини правопорушення.

Щодо затриманих, то їм доведеться відповісти за спробу порушення державного кордону, справи про адміністративні правопорушення будуть направлені до суду.