Ротару у Сибіру підхопила ведмежу хворобу

Співачка Софія Ротару отруїлася їжею у одному з готелів Красноярську й не змогла вийти на сцену.

15-го жовтня мав відбутися красноярський концерт артистки. Однак в останній момент виступ було скасовано, пише \”Экспресс-газета\”.

Спершу причиною скасування концерту Ротару називали форс-мажор з обладнанням – буцімто через зламану машину не змогли доставити все необхідне для виступу зірки.

Та тепер російські журналісти дізналися, що ж насправді завадило вийти Софії Михайлівні на сцену. Причиною стало сильне отруєння котлетами з ведмежатини.

Ротару у Сибіру підхопила ведмежу хворобу

Виявилося, в ресторані готелю, де проживала співачка, її пригостили місцевим делікатесом – котлетами з м\’яса ведмедя.
Ротару отруїлась котлетками з ведмежатини

Страва так сподобалася Ротару, що вона замовила п\’ять чи шість штук. Та вже наступного ранку артистці довелося викликати \”швидку\”.

\”Дійсно, 15 жовтня нам надходив виклик з готелю \”Купецький\”. Тільки не до Ротару, а до Євдокименко Софії Михайлівні\”, – підтвердили в приватній швидкій допомозі.

У ресторані готелю відкидають свою провину й списують усе на проблемний шлунок Ротару.

\”Того вечора ведмежатину у них їли шість людей. Їв адміністратор Влад, який супроводжував Ротару, сам господар готелю. І ні з ким нічого не трапилося. Тож сумнівів в якості м\’яса немає. Мабуть, через вік у Софії Михайлівни шлунок з ним не впорався. Все ж таки ведмежатина – м\’ясо важке. У попередні дні вона їла котлетки з оленини. І все було в порядку. А тут організм дав збій. Уже ферментів не вистачає, щоб переробляти таку їжу\”, – зауважило джерело.

Нагадаємо, нещодавно Ротару поїхала з концертами до Росії.

Фото \”Экспресс-газеты\”