УПЦ має бути долучена до усіх переговорів про подолання церковних розділень в Україні – керуючий справами УПЦ

УПЦ має бути долучена до усіх переговорів про подолання церковних розділень в Україні – керуючий справами УПЦУкраїнська Православна Церква має бути долучена до усіх можливих переговорів про подолання церковних розділень в Україні. Про це сказав керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній (Паканич) в інтерв’ю сайту «Про Церкву», повідомляє Центр інформації УПЦ.

«На жаль, ми бачимо, що ієрархи Константинопольського Патріархату останнім часом, відвідуючи Україну та спілкуючись з представниками державної влади та з представниками невизнаних церковних структур, фактично ігнорують Українську Православну Церкву», – зазначив митрополит Антоній.

При цьому він підкреслив, що спроби захоплення парафій УПЦ на користь Київського Патріархату привели до погіршення взаємин між двома церквами, але це не означає, що УПЦ проти діалогу.

«Нещодавно Предстоятель нашої Церкви Блаженніший Митрополит Онуфрій в своєму інтерв’ю підкреслив, що ми відкриті до діалогу. Але це має бути чесний і відкритий діалог, який виключає насильство та мову ультиматумів», – зазначив керуючий справами УПЦ.
Як повідомлялося раніше, УПЦ запропонувала відновити діалог Українській Автокефальній Православній Церкві.

peredplata