Цьогоріч до податківців звертались удвічі частіше

Загалом до ДПІ у м. Чернівцях з початку року надійшло 1545 письмових звернень громадян, в т.ч. 66 заяв та 1479 заяв, за якими передбачено надання інформації (довідок) згідно з законодавчими та нормативними актами. У порівнянні з минулим роком кількість звернень збільшилась майже удвічі (впродовж січня – липня 2014 року чернівецькими податківцями було розглянуто 866 звернень). Усі заяви за звернення розглянуті без порушення термінів.
Порівняно з минулим роком цьогоріч найбільший попит був на довідки про доходи. Так, протягом семи місяців цього року чернівчани отримали 1348 довідок про доходи, тоді як у минулому році бажаючих дізнатись про доходи було лише 501, тобто майже утричі менше.
Натомість, значно зменшилась кількість письмових звернень щодо роз»яснення податкового законодавства, що свідчить про підвищення податкової грамотності містян. Цього року податківці розглянули 66 таких заяв. Не залишилось нез»ясованих питань щодо оподаткування доходів, отриманих від підприємницької діяльності, єдиного та екологічного податку, майнових податків, касової дисципліни, тощо.
Цього року працівники ДПІ у м. Чернівцях надали відповіді на 28 письмових запитів на публічну інформацію, згідно Закону України “Про доступ до публічної інформації”.
У чернівецьких податківців цікавились інформацією про загальну суму коштів виплачених посадовим особам інспекції, запитували копії наказів чи інших розпорядчих документів, згідно яких виплачувались премії та надбавки. Крім того, запитували копії рішень про притягнення до відповідальності платників та виключення з реєстру платників єдиного податку.
Скарги на роботу працівників Центру обслуговування на сервіс „Пульс” не надходили, повідомляє сектор комунікацій ДПІ у м. Чернівцях

peredplata