Кабмін змінив виплати на дітей

Кабмін змінив виплати на дітейКабінет міністрів України вніс зміни до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім\’ям з дітьми.

Відповідну Постанову уряду від 22 червня 2011 р. № 661 опубліковано на сайті уряду.

Постановою передбачено, що допомога при народженні дитини, яка народилася після 8 квітня 2011 р., надається в сумі, кратній 30 розмірам прожиткового мінімуму- на першу дитину; кратній 60 розмірам прожиткового мінімуму- на другу дитину; кратній 120 розмірам прожиткового мінімуму- на третю і кожну наступну дитину.

Виплата допомоги здійснюється одноразово у десятикратному розмірі прожиткового мінімуму при народженні дитини, решта суми допомоги виплачується: на першу дитину 24 місяців, на другу дитину – 48 місяців, на третю і кожну наступну дитину – 72 місяців рівними частинами.

У разі передачі дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, під опіку чи піклування або оформлення в дитячий будинок сімейного типу, прийомну сім\’ю, в розрахунок розміру допомоги на таку дитину не включається розмір призначеної державної соціальної допомоги на дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківської турботи.

Нагадаємо, 17 березня Рада прийняла Закон про внесення зміни в закон України \”Про державну допомогу сім\’ям з дітьми\” щодо виплати допомоги при народженні дитини. На початку квітня Віктор Янукович схвалив цей закон.