Росія \”віджала\” у Порошенка завод у Криму

Росія "віджала" у Порошенка завод у Криму

Уряд Росії перевів в федеральну власність \”націоналізований\” Севастопольський морський завод імені Орджонікідзе, який належить президенту Петру Порошенко.

Відповідне розпорядження опубліковане на сайті російського уряду.

\”Затверджено рішення про передачу \”Севастопольського морського заводу ім. Орджонікідзе\” з власності міста Севастополя в федеральну власність з визначенням відомчої належності Мінпромторгу Росії\”, – йдеться в розпорядженні.

\”Завод виконує роботи і надає послуги для забезпечення обороноздатності країни, в тому числі є співвиконавцем державних контрактів з ремонту кораблів і суден ВМФ, а також з виробництва та ремонту цивільної морської техніки\”, – наголошується в повідомленні.

Згідно з повідомленням, окупанти включили підприємство до зведеного реєстру організацій оборонно-промислового комплексу Росії.

\”Прийняте рішення прискорить інтеграцію заводу в російський оборонно-промисловий комплекс, забезпечить повноцінне завантаження виробничих потужностей\”, – йдеться в розпорядженні.

Як відомо, окупаційна влада Севастополя у лютому 2015 року ухвалила рішення про так звану \”націоналізацію\” Севастопольського морського заводу.

В 2010 році фонд Prime Assets Management, який керує активами концерну \”Укрпромінвест\” Петра Порошенка, викупив 60% акцій Севастопольського морського заводу в кіпрської компанії Malter Enterprises Limited, підконтрольної російському бізнесменові Костянтину Григоришину.

Севморзавод спеціалізується на кораблебудуванні та ремонті суден. Підприємство розташоване на двох виробничих майданчиках загальною площею 53 гектара.

Економічна правда