На Буковині триває весняний місячник санітарної очистки та благоустрою населених пунктів

Як повідомила сьогодні, 22 квітня, під час апаратної наради начальник головного управління Держсанепідслужби у Чернівецькій області Наталія Гопко, у рамках місячника з благоустрою населених пунктів області з 1 квітня ц.р. і дотепер було перевірено 59 місцевих рад, 70 населених пунктів та 269 об’єктів благоустрою, за результатами яких винесено 25 приписів.

За порушення санітарного законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 8 посадових осіб, у тому числі 4 голів сільських рад. «Окрім цього, головним управлінням Держсанепідслужби проведено дезінфекцію 727 громадських криниць, ліквідовано 728 несанкціонованих і неконтрольованих звалищ», – повідомила Наталія Гопко.

За її словами, одна із проблем – несанкціоновані і неконтрольовані сміттєзвалища на території області. Внаслідок перевірок такі були виявлені, зокрема, на територіях Лукавецької, Коритнянської, Шишківської сільських рад Кіцманського району та у м. Кіцмань. В Сторожинецькому районі на території Михальчанської та Камянської сільських рад. «До адміністративної відповідальності притягнуто 11 осіб на суму майже 7000 гривень. Готуються матеріали для відшкодування нанесених збитків», – зауважила головний державний санітарний лікар краю. Наталія Гопко додала, що до 1 травня на території області триватиме повний комплекс робіт з ліквідації стихійних сміттєзвалищ, упорядкування території області, її озеленення та прибирання.

Про це повідомляє прес-служба ОДА.

peredplata