Притулок безквартирних українських депутатів. Фото

Притулок безквартирних українських депутатів. Фото

Нардепи скаржаться, що в їх готелях жити не можна: надто душно і інтер\’єр не дуже.

Притулок безквартирних депутатів – готель \”Київ\”, де облюбували номери близько 120 обранців (хоча багато там не живуть, а лише числяться), – перетворюється на очах. Днями готель закупив п\’ять освітлювальних приладів у ТОВ \”Калина\” на 672 974 тис. грн. (виходить, за 134 тис. за люстру), 10 чайних столиків і один буфет у фірми \”Дізар\”. Столики з бука, горіха і тюльпанового дерева будуть декоровані сріблом і платиною. На сайті дизайн салону, який \”осеребрит\” депутатську обитель, сказано, що їхні фахівці оформляли навіть… Лівадійський палац. І що серед клієнтів салону – і міністерства, і посольства, і зірки української естради.

Нагадаємо, це вже не перша дорога покупка готелю. На початку року він купив 100 крісел-стільців з дорогого велюру по 5,7 тис. грн. кожна і 8 шкіряних диванів, до кожного з яких додавався за два крісла (50 тис. грн. за комплект). На все про все пішло 1,77 млн грн. Але, як запевнила нас директор готелю Лариса Трофименко, гроші вони на це витрачають свої (оборот готелю в місяць – 2-3 млн грн.), меблі не оновлювали вже 8 років, а купувати дешевий не можуть: мовляв, вона не відповідає стандартам.

\”КИЇВ\”. Втім, депутатам від цього свята життя навіть недоїдки не перепадають. Скажімо, крісла і дивани встановили в ресторанах на 1-м поверсі і номерах люкс (тоді як нардепи живуть в економ-класі). \”У моєму номері змінилася лише одна річ: восени поставили кондиціонер. До цього літа не можливо було спати: я навіть пішов до ночі в Маріїнському парку – так було душно в номері\”, – говорить нардеп від \”Нашої України\” Андрій Парубій. Як повідомила директор готелю, народні обранці проживають у \”Києві\” за спеццінах (200-300 грн./на добу, їх оплачують з бюджету Ради), у той час як аналогічні номери для звичайних туристів – за 800 грн.

\”УКРАЇНА\”. Тут, за інформацією парламентського комітету з питань забезпечення діяльності Ради, лише 8 нардепів. Хоча, як показало опитування \”Сьогодні\”, ці дані вже застаріли. Так, бютівець Іван Денькович ще рік тому перебрався жити в готель \”Київ\”. З\’їхав і комуніст Спиридон Кілінкаров – він живе в службовій квартирі. Номер економ-класу тут варто 695 грн./добу. Правда, депутатам апартаменти знімають з спеццінах, як і у \”Києві\”. Всього на проживання нардепів в \”Україні\” в 2011 році Рада виділила 1 млн 50 тис. грн.

\”Я чотири з половиною роки жив у готелях – у \”Києві\” і в \”Україні\”, – розповів нам Спиридон Кілінкаров. – І там, і там у мене був номер економ-класу, в якому ліжко, шафа, тумбочка і стара душова кабіна. Гірше, ніж кімната в турецьких \”три зірки\”! Немає кондиціонера. У \”Києві\” у моєму номері влітку в 7 ранку вже було 30 градусів! А взимку, навпаки, було страшенно холодно. Та й взагалі, готель не пристосовано для того, щоб жити там постійно. Я, наприклад, завжди намагався їсти у Верховній Раді. Бо в готелі навіть чашка чаю коштує 20 грн.\”.
Джерело obozrevatel.com

Притулок безквартирних українських депутатів. Фото

Притулок безквартирних українських депутатів. Фото