Лідирують в Чернівецькій області за урожайністю зернових культур хлібороби Кельменецького, Вижницького та Хотинського районів

Станом на 2 вересня п.р. в області ранні зернові культури зібрано на площі 68,4 тис.га або 95,9% від посіяного, тоді як торік на цю дату було зібрано 98,0% площ. Валовий збір зерна становив 229,2 тис.т (у початково оприбуткованій вазі), що на 10,2% менше, ніж на початок вересня 2012р.

Цьогорічна урожайність зернових культур дещо менша, ніж у минулому році. Так, в середньому з одного гектара зібрано по 33,5 ц зерна проти 36,8 ц торік. Серед зернових культур найбільшу віддачу забезпечили озимі пшениця та ячмінь – відповідно 37,0 і 32,0 ц/га.

Найбільші обсяги зернової продукції одержали сільськогосподарські підприємства Заставнівського, Кельменецького, Кіцманського та Новоселицького районів, намолотивши 95 тис.т зерна.

Варто відзначити, що лідирують в області за урожайністю зернових культур хлібороби Кельменецького, Вижницького та Хотинського районів, які в середньому отримали по 40,1–39,6 ц добірного зерна з гектара.

Про це повідомляє ГУ статистики в Чернівецькій області.

peredplata