Чернівецький Центр обслуговування платників відзначає другу річницю

Сьогодні свою другу річницю з дня відкриття відзначає Центр обслуговування платників податків, що діє при ДПІ у м. Чернівцях.
Створення сервісної служби задля спрощення процедур отримання адміністративних, консультаційних та інформаційних послуг, перехід на новий рівень партнерських відносин з бізнесом, створення комфортних умов для кожного платника податків – ось ті чинники, що стали підґрунтям функціонування ЦОПу.

«З відкриттям Центру чернівчани отримали один функціонуючий осередок, де мають можливість подати звітність, залишити вхідну кореспонденцію, ознайомитись з новинами законодавства, отримати реквізити рахунків, довідки, безкоштовні бланки документів та зразки їх заповнення, друковану продукцію роз’яснювального характеру, консультації, практичну допомогу, а також безкоштовно отримати ключі електронного цифрового підпису», – зазначив начальник ДПІ у м. Чернівцях Ярослав Городенський.
Протягом першго півріччя 2014 року загальна кількість послуг наданих у ЦОПі ДПІ у м. Чернівцях складає 196,2 тисячі, з них: консультаційних – 2663; інформаційних – 1466; адміністративних – 14087 та біля 178 тисяч інших послуг.
«Статистика свідчить про високу якість та інтенсивність роботи Центру. На сьогодні відповідно до щоденної інформації, що відображається в програмі зчитування відвідувачів, з початку цього року ЦОП у ДПІ у м. Чернівцях відвідало 203 357 платників. Приємно відмітити, що скарг на роботу податківців від чернівчан не надходило. Але всі наші зусилля і в подальшому будуть спрямовані на підвищення якості обслуговування платників,» – підкреслив Ярослав Доринович.
Державна податкова інспекція у м. Чернівцях гостинно запрошує платників податків скористатись послугами Центру та висловлювати свої побажання щодо розширення діапазону податкових послуг. Пропозиції просимо направляти на адресу: 58013, м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 200-А; також можна скористатись скринькою, яка знаходиться при вході до Центру.

Інформаційно-комунікаційний відділ ДПІ у м. Чернівцях

peredplata