У Чернівцях знову заговорили про будівництво притулку для тварин

У Чернівцях знову заговорили про будівництво притулку для тварин Департамент житлово-комунального господарства Чернівецької міськради 8 липня за результатами тендеру уклав угоду з ПП «Рембудторг-Інвест» на будівництво притулку для безпритульних тварин за 2,80 млн. грн.

Про це повідомляють у «Віснику державних закупівель».

Притулок мають збудувати до жовтня 2015 року по вул. Південно-Кільцевій, 47. Техзавданням передбачені амбулаторія ветпункту, приміщення для перетримки тварин, ізолятор, санпропускник і карантин, також благоустрій території пише nashigroshi.org.

Власником «Рембудторг-Інвест» є Едуард Рудь, статутний капітал становить 1 тис грн. Єдиний тендер, який раніше вигравала фірма – це будівництво сільського Будинку культури за 1,79 млн грн. шість років тому.

Окрім «Рембудторга» на участь у тендері подавалися ще сім компаній. П’ять були відхилені: у всіх невідповідні документи, у трьох також виявлена невідповідність кошторису технічному завданню.

Таким чином допущеними лишилися два конкуренти – ТОВ «Чернівецька ПМК № 76» і ТОВ «Будівельник-реконструкція інженерних мереж». Остання пропонувала виконати роботи дешевше на 100 тисяч, однак пропозиції оцінювалися також за критерієм термінів виконання.

Довідково:

Будівництво притулку співфінансують за рахунок коштів міського бюджету та коштів Європейської спільноти в рамках Спільної операційної програми «Румунія-Україна-Республіка Молдова 2007-2013» відповідно до Грантового контракту MIS-ETC 1537, укладеного між Міністерством регіонального розвитку та державного управління (Румунія) та Департаментом ЖКГ Чернівецької міської ради.

peredplata