Буковинські конструктори розробили свою модель безпілотника-квадрокоптера

15 серпня 2014 року перший заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Іван Рибак та представник Координаційного центру з надання матеріально-технічної допомоги буковинським військовослужбовцям Володимир Дорош взяли участь у випробовуванні розробленого буковинськими конструкторами квадрокоптера (безпілотнника).Присутніх ознайомили з технічними характеристиками та можливостями використання безпілотника для потреб військових.
Наразі розглядається можливість запуску безпілотників у виробництво для забезпечення ними військовослужбовців, які беруть участь в АТО.

«Закликаємо усіх небайдужих долучитися до збору коштів для запуску у виробництво безпілотника, – відзначив представник Координаційного центру з надання матеріально-технічної допомоги буковинським військовослужбовцям Володимир Дорош. Адже нині, українська армія як ніколи відчуває нагальну потребу в оновленні технічного устаткування, яке дозволить підвищити ефективність ведення бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції».

Новини Партнерів