Янукович знайшов крайнього у провальних реформах – вірус

Президент Віктор Янукович вважає, що ефективному впровадженню реформ в Україні заважає \”політичний вірус\”.

Про це він сказав у Чернівцях під час робочої наради з господарським активом Буковини, повідомляє Уніан.

\”Запустили політичний вірус у суспільство. Зустрічаючись з людьми, говорячи про життя, я бачу, що людям не вистачає інформації та роз’яснення про реформи, для чого ці реформи, куди і чого ми рухаємося. У людей стають круглі очі, коли вони дізнаються від мене про об’єктивні та правдиві речі\”, – сказав президент.

Янукович також зазначив, що країна не зупиниться у реформуванні податкової системи.

\”Ми проглянемо всі недоліки, вивчимо їх і поправки до податкового кодексу відправимо на розгляд Верховної Ради\”, – сказав Янукович.

Говорячи про земельну реформу, президент звернувся він до присутніх у залі:

\”Ми зробили тіньовий земельний ринок, від якого програють люди. Це так!? Я знаю, що це так, але є політичні сили, які гальмують цей важливий процес, вони йдуть за принципом, чим гірше, тим краще. Це така у них політична боротьба. Але наша мета – щоб був порядок у країні, і був ефективний господар по всіх напрямках\”.

Під час наради Янукович підняв зі своїх місць кількох урядовців і запитав у них наскільки вони встигли вивчити проблеми регіону.

Ті відповіли, що не мали для цього достатньо часу. На це Янукович заявив:

\”Залишаєтесь до кінця тижня тут у регіоні, поки не будете знати всіх проблем, і що говорять прості люди по закріплених за вами напрямках\”.