Дитячі роботи на конкурс «Майбутнє країни – у мріях дитини» приймаються не пізніше 1 квітня

Податківці Буковини нагадують, що завершується перший етап Всеукраїнського конкурсу, який проводиться серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Основними завданнями конкурсу є формування свідомого ставлення до сплати податків у молоді шкільного віку через реалізацію їх творчих здібностей у прозі, поезії, у галузі образотворчого мистецтва та комп’ютерної графіки.

Школярі, які вміють малювати, писати вірші, казки, розповіді, або мають оригінальні художні ідеї комп\’ютерної анімації, можуть прийняти участь у творчому змаганні. Творчі роботи подаються до територіальних податкових інспекцій в районах та місті Чернівці до 1 квітня.

Для участі у конкурсі приймаються індивідуальні творчі роботи за трьома напрямками: художні твори (малюнки), комп’ютерна графіка (комп’ютерна анімація) та літературні твори. Тематика робіт: сплата податків, зборів, платежів – економічна функція у житті країни.

Положенням визначено дві дві категорії учасників І категорія:- учні загальноосвітніх навчальних закладів яким станом на 1 січня 2015 року виповнилося 9-11 років та ІІ категорія: виповнилося 12-15 років.

Конкурс проводиться у три етапи. Перший етап на районному рівні. Другий етап конкурсу відбудеться у травні й проходитиме на регіональному рівні, де визначатимуться найкращі учнівські роботи серед надісланих з районів. Автори творчих робіт, які посядуть перші місця на другому етапі, стануть лауреатами Всеукраїнського рівня. А переможці регіональних відбіркових турів візьмуть участь у загальнонаціональному визначенні переможців, що відбуватиметься протягом червня-серпня цього року.

peredplata