Чорнобильці з труною перекрили центр Донецька

Жалобна хода з порожнім гробом за участю чорнобильців та інших пільговиків перекрила центр Донецька.

Як повідомляє \”Острів\”, таким чином мітингувальники висловлюють протест проти політики влади. Водночас хода містом з порожнім гробом стало своєрідною формою поминок по померлому 27 листопада учаснику акції протесту-голодування.

Шестеро людей несуть на плечах порожню труну, за якою сформувалася колона людей. На кришці труни лежить хліб. На хресті з зав\’язаним рушником, який несуть перед труною, напис – \”Конопльов Геннадій Іванович\” та роки життя. Чотири людини несуть вінки перед труною.

Колона рухається по проїжджій частині вулиці Університетської. Її супроводжують правоохоронці – близько 10 осіб, які спостерігають за ходом подій.

Колона йде повільно. Виникла пробка, рух утруднений, машини сигналять. У натовпі люди тримають у руках плакати: \”Львів з Донецьком\”, \”Одеса з Донецьком\” і прапор з написом \”Запоріжжя\”.

Рух у центрі міста заблоковано.

Як відомо, 27 листопада в Донецьку невідомі в присутності вищих міліцейських чинів регіону демонтували намет голодуючих. В ході операції одному з учасників акції протесту-голодування Геннадію Конопльову стало погано, в результаті чого він помер.

Джерело Українська правда