Чернівецьке ОО \”Майдан\” виступає за позаконкурсний вступ до вишів дітей, батьки, яких померли чи зазнали каліцтва на Сході

Від імені Чернівецького обласного об’єднання «Майдан» голова виконкому Ю.Скорейко звернувся до голови Чернівецької облдержадміністрації Фищука О.Г. про необхідність вжиття термінових заходів з практичної реалізації права випускників загальноосвітніх навчальних закладів Чернівецької області, батьки яких захищали чи захищають територіальну цілісність України та брали чи беруть безпосередню участь в антитерористичній операції, вступати вже у наступному 2015/16 навчальному році поза конкурсом до вищих навчальних закладів всіх рівнів акредитації та форм власності на бюджетній основі за спеціальною квотою. Про це повідомляє прес-служба Чернівецького обласного об’єднання «Майдан».

Особливі умови вступу до вищих навчальних закладів поза конкурсом мають бути для бажаючих вчитися, батьки яких померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, отриманих у районах проведення антитерористичної операції.

Дане звернення підтримує виконання Указу Президента України «Про невідкладні заходи щодо забезпечення додаткових соціальних гарантій окремим категоріям громадян» від 29.10.2014р. № 835/2014. Інформацію про вжиті заходи з даного питання очікуємо від Чернівецької облдержадміністрації у строки відповідно до чинного законодавства.

За дорученням батьків-учасників бойових дій питання вступу до вищих навчальних закладів цієї категорії вступників знаходиться на контролі гуманітарної комісії та Президії Чернівецького обласного об’єднання «Майдан». Про результати практичного вирішення цього питання інформуватимемо громадськість.

peredplata