Підприємства Буковини використали у травні 10 млн.м3 газу

Головне управління статистики у Чернівецькій області інформує, що підприємствами та організаціями області усіх видів економічної діяльності протягом травня п.р. використано 10,2 млн.м3 газу природного, палива дизельного – 3,1 тис.т, вугілля кам’яного – 1,4 тис.т та бензину моторного – 0,6 тис.т.

У порівнянні з травнем минулого року зменшились обсяги споживання газу природного на 2,5% та бензину моторного – на 7,6%, проте обсяги вугілля кам’яного збільшились на 20,3% та газойлів (палива дизельного) – на 6,0%. У структурі використаного палива основну частку займав газ природний 65,1%, на паливо дизельне припадало 24,3%, на вугілля кам\’яне – 6,1% та на бензин моторний – 4,5%.

Крім того, населенню через мережу АЗС реалізовано бензину моторного – 3,7 тис.т та газойлів (палива дизельного) – 4,3 тис.т.

Основними споживачами енергетичних матеріалів та продуктів перероблення нафти залишаються підприємства та організації м.Чернівців (80,7% від загальнообласного обсягу).

Станом на 1 червня п.р. залишки енергетичних ресурсів у споживачів та постачальників області включаючи залишки на АЗС склали: вугілля кам’яного – 5,6 тис.т, дизельного пального – 3,5 тис.т, бензину моторного – 3,0 тис.т та мазутів топкових важких– 0,1 тис.т.

Новини Партнерів