У Чернівцях вибудовують місток між ІТ-спільнотою та екскурсійним туризмом

Про налагодження контактів між екскурсоводами та ІТ-компаніями з метою розвитку нових туристичних продуктів міста Чернівці йтиметься 21 липня на відкритій зустрічі face-to- face “IT feat екскурсійний туризм” в Галереї Ратуші.

Вибудувати місток між ІТ-спільнотою та екскурсійним туризмом намагатимуться фонд «Буковина інноваційна» та заступник міського голови Марія Порчук.
В Чернівцях працює понад 40 підприємств, основним видом діяльності яких є надання послуг у сфері інформаційних технологій. Майже 40 % з них орієнтовано на внутрішній ринок і беруть участь в IT-проектах для чернівецького бізнесу. Вони спеціалізуються на розробці програмного забезпечення для автоматизації підприємств, веб технологій, та наданні послуг, пов\’язаних з інтернет-маркетингом, електронною комерцією, PR.

Послуги в екскурсійній сфері у Чернівцях надають 30 фахівців туристичного супроводу. Їхня діяльність в основному спрямована на демонстрацію різноманітних об\’єктів – пам\’яток історії та культури, будівель та споруд, природних об\’єктів, місць знаменитих подій, елементів благоустрою міста, тощо.
Поєднання стратегічних для Чернівців галузей – ІТ та туризму -сприятиме їх розвитку, активізації міської економіки та суспільно-культурного життя міста.
На face-plate у Галереї Ратуші йтиметься про:

• шляхи і засоби об’єднання зусиль учасників чернівецької ІТ-спільноти для забезпечення розвитку туристичної індустрії міста.
• перспективи та можливості створення нових Інтернет туристично-екскурсійних продуктів та сервісів.
• підвищення конкурентоздатності туристичної галузі міста за допомогою ІТ-рішень чернівецьких компаній.
• популяризацію Чернівців за межами України як туристичного центру за допомогою різних інтернет рішень.

Зустріч відкрита. Ініціатива та конструктивна дискусія вітаються. Початок о 18.30. Пропозиції щодо мети заходу та її втілення, цікаві ідеї у цьому напрямку від тих, хто 21 липня буде в режимі off-line Чернівці, приймаються на адресу: fbukinnovation@gmail.com.
Контактна особа: Покорний Тарас –м.т.0956055921

peredplata