Губернатор Буковини отримає прочухана від прем’єр-міністра

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк планує провести у Харкові засідання з керівниками деяких областей на сході й півдні України, де спитає з них за відставання з оформленням субсидій на послуги ЖКГ.
Про це він заявив на засіданні Кабінету міністрів 29 липня після відповіді міністра соціальної політики Павла Розенка щодо областей, які недопрацьовують у цьому питанні.

\”43% оформлення субсидій – Одеська область, 48% – Харківська, Чернівецька – 53%, Закарпатська – 54%, Луганська – 35% і Донецька – 50%. Ось основні області (які відстають)\”, – перелічив Розенко, раніше відзначивши труднощі роботи на Донбасі.

Яценюк відреагував: \”Пропоную протокольне рішення Кабінету міністрів про персональну відповідальність голів Одеської, Чернівецької, Харківської, Закарпатської областей за соціальні забезпечення громадян оформленням субсидій. Це є пряма відповідальність влади\”.

\”Коли більше половини громадян не отримали субсидій, зате вони отримають платіжки – і їм по цих платіжках не буде чим платить, тому що місцева влада не виконала свою функцію\”, – наголосив він.

\”Я хочу провести засідання – думаю, в Харкові – з главами обласних адміністрацій східного регіону і південного. І в тому числі буде обговорюватися питання оформлення субсидій і конкретної роботи кожного глави адміністрації на благо громадян і відповідальність їх за таку роботу\”, – заявив Яценюк.
Він поприся секретаріат Кабінету міністрів підготувати його робочу поїздку до Харкова.

\”Запросити керівників східних і південних областей – не на нараду, вже прийшов час прочухана давати\”, – заявив прем’єр-міністр.