Щомісяця Центри обслуговування платників Буковини надають понад 6,2 тисячі адмінпослуг

З початку 2015 року фахівцями Центрів обслуговування платників податків, що діють при податкових інспекціях Буковини, надано понад 43,5 тис. адміністративних послуг – інформують у Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області.

Щоб своєчасно та якісно надати послуги відвідувачам у роботі 13 Центрів обслуговування задіяно 119 фахівців. Як свідчить аналітика, навантаження на кожного працівника ЦОП в середньому складає 372 наданих консультацій, довідок та інших дозвільних документів на місяць.

У відомстві відзначають, приємно констатувати той факт, що за час роботи ЦОП скарги на дії працівників центру, які безпосередньо контактують з громадянам не надходили.

Відтак, серед адмінпослуг, за якими здебільшого звертались до сервісних центрів платники податків, залишається послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків. За січень – липень поточного року надано понад 23,4 тис. таких послуг.

У розрізі інших сервісних послуг також користуються попитом такі сервісні послуги як: взяття на облік реєстраторів розрахункових операцій, реєстрації розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій – 6,2 тис.; реєстрація платника єдиного податку та надання витягу з реєстру платників єдиного податку – 4,5 тис.; видача довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами фіскальної служби – 2,9 тис.

У фіскальній службі звертають увагу всіх буковинців, кожен платник податків може ознайомитися зі стандартами надання обраної ним адмінпослуги в інформаційній картці, що розміщена на офіційному порталі територіальних органів ДФС у Чернівецькій області у банері «Центри обслуговування платників», а також завантажити зразок заяви: http://cv.sfs.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/.