15 засуджених Сокирянської колонії здобули професію маляра

Днями у Сокирянській виправній колонії відділу Державної пенітенціарної служби України в Чернівецькій області (№ 67) в урочистій обстановці відбулось вручення свідоцтв п’ятнадцяти засудженим виправного закладу про отримання ними робітничої спеціальності «Маляр». Про це інформує прес-служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області.

15 засуджених Сокирянської колонії здобули професію маляра

На даному урочистому дійстві були присутні педагогічний колектив навчального центру, співробітники соціально – виховного та психологічного відділу установи та випускники навчальної групи.

З вітальним словом до присутніх звернуся директор закладу Красніков Віталій Федорович, заступник директора по навчальній частині Перепелюк Дмитро Іванович, майстер виробничого навчання Вітровий Петро Володимирович та заступник начальника відділу по соціально-виховній та психологічній роботі майор внутрішньої служби Дехтяр Сергій Вікторович.

Керівники привітали засуджених з цим важливим у їхньому житті днем. Побажали випускникам навчального центру успіхів у завершальному етапі здобуття професії та впевненості в подальшому в житті на волі.

peredplata