Підприємствам Чернівеччини за 9 місяців відшкодовано 59,8 млн. грн. ПДВ

Згідно з повідомленням Головного управління ДФС у Чернівецькій області, бізнес регіону станом на 01 жовтня 2015 року, заявив бюджетне відшкодування податку на додану вартість на суму 64 млн. грн., що на 11 млн. грн. більше, аніж у аналогічному періоді минулого року.

Відтак, сума повернутого з бюджету податку на додану вартість, платникам податків області, склала 59,8 млн. грн. З них, грошовими коштами повернуто на розрахункові рахунки платників ПДВ 45,1 млн. грн., що на 17,2 млн. грн. більше минулорічних показники. Решта – 14.7 млн.грн. в рахунок майбутніх платежів. Причому 38 буковинським платникам, податок було відшкодовано в автоматичному режимі, сума цього повернення склала 17,2 млн. грн., що більше на 6,3 млн. грн. ніж минулого року.

Разом з тим у відомстві відзначають, на сьогоднішній день за результатами проведених перевірок достовірності нарахування бюджетного відшкодування ПДВ податківцями упереджено безпідставне відшкодування податку на додану вартість з бюджету на суму 1,7 млн. грн.

peredplata