До відома чернівчан. Як отримати дозвіл на відключення від мереж централізованого опалення квартири

До відома чернівчан. Як отримати дозвіл на відключення від мереж централізованого опалення квартириЯкщо ви хочете у власній квартирі відключитися від мереж централізованого опалення і встановити індивідуальне опалення, то вам необхідно отримати дозвіл. Для цього ви звертаєтесь у Центр надання адміністративних послуг Чернівецької міської ради з відповідною заявою і пакетом документів за адресою: м.Чернівці, вул.Героїв Майдану 7.

Для отримання дозволу потрібно сформувати такий перелік документів:
– заява;
– протокол загальних зборів власників, наймачів (орендарів) квартир по стояку, квартир окремого під’їзду, окремого будинку щодо вирішення питання відключення від мереж централізованого опалення та прийняття рішення про влаштування системи індивідуального або автономного опалення, створення ініціативної групи;
– довідка про відсутність заборгованості за житлово-комунальні послуги квартири (квартир), нежилого приміщення;
– довідка про те що правління ОСББ, ЖБК, ЖБТ не має заперечень щодо відключення квартири заявника (заявників) від мереж централізованого та влаштування в ній індивідуального опалення.
– висновок проектної організації щодо можливості влаштування колективного димоходу або висновок ВСТ «Житловик» щодо можливості відведення продуктів згорання в існуючі димоходи;
– за необхідністю ескізний проект на влаштування колективного димоходу
– довідка з ПАТ «Чернівцігаз» або ВАТ ЕК «Облененерго» щодо технічної можливості підключення до існуючих мереж газового або електричного опалення.

Як виняток, можуть розглядатися комісією заяви на відключення окремої квартири від мереж централізованого опалення та влаштування в ній індивідуального опалення за наявності: висновку теплопостачальної організації про неможливість забезпечення її опаленням згідно санітарних норм, довідки ПАТ «Чернівцігаз», ПАТ ЕК «Обленерго» щодо технічної можливості підключення до існуючих мереж газового або електричного опалення; рекомендації лікаря про те, що споживач за станом здоров’я (хвороба інвалідність) потребує комфортніших умов проживання.

Відключення квартир по стояку, всіх квартир окремого під’їзду, житлового будинку від мереж централізованого опалення виконує МКП «Чернівцітеплокомуненерго» за кошти замовника в міжопалювальний період з 1 травня до 1 вересня за його заявою та відповідно отриманим дозволом.

Термін розгляду заяви 30 календарних днів. Адміністративна послуга є безкоштовною, в результаті якої ви отримуєте дозвіл на відключення від мереж централізованого опалення квартири. Центр надання адміністративних послуг: 58000, м. Чернівці, вул. Героїв Майдану 7, тел. (0372)50-90-90, Філія «Садгора» вул.І.Підкови,2 тел. (0372) 560-540

peredplata