Чернівецькі волонтери вторгували для бійців АТО понад 12,5 тис. грн.

Чернівецькі «Волонтери за Батьківщину» на відомому міському Петрівському ярмарку вторгували понад 12,5 тисяч гривень для того, щоби зібрати і відправити допомогу бійцям в зону АТО. Як повідомляє прес-служба обласного осередку ВО «Батьківщина», волонтери не лише продавали власну випічку, а й заробляли на благодійність прекрасним виконанням старовинних народних та повстанських пісень.

«Волонтери за Батьківщину» підготувалися до ярмарку серйозно: напередодні напекли безліч пиріжків з найрізноманітнішою начинкою (сир з кропом, абрикоси, чорниця, цукати), наготували й іншої випічки: ватрушок, бісквіту, «вишиванку» з сиром, «пальчики» з сиром і з повидлом, трубочки з листкового тіста, нАчинку на натуральному меду, начинені «персики», печиво з орнаментами, що найбільше подобається дітям…

Ще вісім підносів різноманітної продукції безкоштовно надав для реалізації волонтерам ресторан «Підгір’я Карпат» з с. Верхні Станівці.

За два дні ярмаркування волонтери зібрали 12540 гривень, 15 доларів і 5 євро – з торгівлі і завдяки своїм невтомним співам, які не лише знаходили слухачів і поціновувачів, а й спонукали людей долучатися і співати разом.

«Частину коштів ми віддали за придбані раніше для бійців з Попасної автомобільні колеса, – розповідає активістка Лідія Гаїна. – Колеса ми вже відправили, а повністю розрахуватися змогли лише зараз. Продавець і знижку нам зробив, і з оплатою чекав, спасибі йому. На решту грошей купили паяльні лампи на замовлення бійців з Волновахи, придбаємо гумові килимки під ноги для саморобних «душових кабінок», які влаштовують вояки просто під відкритим небом. На суботу плануємо відправку великої посилки через поштову службу «Інтайм».

Усе, що не встигли продати на ярмарку, волонтери недільного вечора відвезли пацієнтам обласної психіатричної лікарні.

прес-служба обласної організації партії ВО \”Батьківщина\”

peredplata