Найбільше серце України офіційно належить Чернівцям!

Найбільше серце України офіційно належить Чернівцям!14 лютого ввечері Чернівці вкотре продемонстрували свою згуртованість і встановили ще один рекорд України. Його зафіксували офіційні експерти «Національного Реєстру Рекордів України» в категорії «Мистецтво» з номінацією «Найбільша кількість запалених водночас свічок у вигляді серця».

На майданчику біля торгового центру «Депо» зібралися разом відсвяткувати День Святого Валентина чимало чернівчан. Організатори свята зустріли їх піснями, танцями і цікавими конкурсами для закоханих пар. Кульмінацією ж дійства стало запалення одночасно 5 тисяч свічок, викладених у формі серця.
Від імені керівництва міста усіх привітав заступник директора департамента економіки Чернівецької міської ради Володимир Пулинець. Із найкращими побажаннями для усіх чернівчан він разом з командою організаторів дав старт рекорду України, серед перших запаливши свічку з Найбільшого серця України. Усі закохані в рідне місто городяни активно приєдналися до встановлення рекорду і вкотре показали усій Україні, що Чернівці – місто згуртоване і сильне у своїй єдності. Врешті-решт кількасот городян, що попри морозну погоду не полінувалися прийти на майданчик, долучилися до створення рекорду і спільно запалили найбільше серце України.
Після офіційного проголошення реєстрації рекорду офіційними експертами розпочався святковий флеш-моб від хореографа Івана Величка і школи танцю «Мув-ОН», які мовою танцю змогли показати всім, як палко б’ється серце Чернівців. Організатори свята пригостили усіх гостей величезним 50-кілограмовим тортом, а на завершення свята у небо злетіли небесні ліхтарики – як втілення мрій закоханих пар.