Буде покращена якість ремонтних робіт в центрі естетичного виховання “Юність Буковини”

Буде покращена якість ремонтних робіт в центрі естетичного виховання “Юність Буковини”За роки існування обласного центру естетичного виховання “Юність Буковини” не було здійснено жодного капітального ремонту. Глядацька зала та сцена були в занедбаному стані, звукове обладнання та світло вже давно морально застаріло та потребувало заміни.

Аби створити належні умови для творчого розвитку юних буковинців, організації їх цікавого дозвілля, крайовою владою було винайдено кошти на ремонт одного з найкращих закладів позашкільної освіти краю. Зокрема, вже відремонтовано бібліотеку, внутрішні вбиральні та гардероб, на часі – завершення відновлення глядацької зали та сцени. Щоб особисто пересвідчитися у дотриманні графіка ремонтних робіт і їх якості, голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв провів робочу нараду в “Юності Буковини”.

Під час робочої наради, у якій взяли участь представники Головного управління освіти і науки облдержадміністрації та підрядної організації, яка виконує на цьому об’єкті роботи, Михайло Папієв звернув увагу ремонтників на необхідність покращити якість та темпи виконання робіт: “Всі повинні зрозуміти, що всі роботи будуть виконані якісно і в передбачені терміни – безвідповідального підходу я не потерплю”. Керівник крайової виконавчої влади наголосив, що результати роботи підрядників на цьому об’єкті він перевірить особисто, і у разі, “якщо будуть найменші ознаки того, що роботи виконано абияк, одразу буде знайдено важелі для переконання, що час, коли можна було працювати безвідповідально, минув”.

Нагадаємо, що виготовлення проектно-кошторисної документації із реконструкції глядацької зали обласного центру естетичного виховання “Юність Буковини” розпочато у 2010 році і для цього з обласного бюджету було виділено 87,3 тис. грн. Для виконання робіт із реконструкції зали в обласному бюджеті 2011 року за рахунок перерозподілу коштів було передбачено 2,9 млн. грн. Тендер на виконання ремонтних робіт виграла підрядна організація ТОВ “Експріелтсервіс”, яка минулого року розпочала ремонт. Станом на сьогодні, згідно з укладеним договором, роботи виконані на 95%. У глядацькій залі встановлено кондиціонери, прожектори, звукові колонки, підсилюючу апаратуру, замінено глядацькі стільці. Завершуються електромонтажні роботи. Проте, залишаються невиконаними роботи з підключення газопостачання до дахових кондиціонерів, які не були враховані проектною організацією при виготовленні проектно-кошторисної документації.

Довідково. Чернівецький обласний центр естетичного виховання “Юність Буковини” – один із наймолодших та найпотужніших навчальних закладів Чернівецької області. Протягом 20 років існування Центру створено сприятливі умови для всебічного розвитку дітей, їх творчої самореалізації, підготовки до професійної та громадської діяльності. Організаційно-педагогічна діяльність в Центрі здійснюється за п’ятьма напрямами художньо-естетичного розвитку, зокрема тут діти займаються за хореографічним, вокально-хоровим, театральним жанрами, опановують образотворче мистецтво, працює в Центрі творче об’єднання раннього розвитку дитини “Малюк”. В “Юності Буковини” діє 75 навчальних груп, і займаються в них 1 тис. 700 дітей. Навчально-виховний процес забезпечують 55 педагогів.