Книги, де містяться \”бандери\”, \”шухевичі\” тощо, вилучаються з бібліотек

Книги, де містяться "бандери", "шухевичі" тощо, вилучаються з бібліотекВилучити зі шкільних бібліотек матеріали, що не відповідають політиці керівництва країни – саме такий наказ отримали директори одеських шкіл на нараді Управління освіти та науки Одеської міської ради, що проходила 13 березня в актовій залі школи N117. Про це пише у своєму блозі Андрій Юсов, голова Одеської обласної організації Політичної партії \”УДАР Віталія Кличка\”

Начальник управління Цвірінько Зінаїда Миколаївна особисто інструктувала понад сотню одеських освітян: \”Из школьных библиотек необходимо изъять материалы (литературу, плакаты, рефераты) которые противоречат политике руководства страны, всех \”Бандер\” и \”Шухевичей\”, которые остались от прошлой власти\”.

На закономірне зауваження з зали про те, що деякі теми досі є у шкільній програмі, Цвірінько відповіла: \”Те, кто составлял программу тоже могли не досмотреть. Вы все тут умные люди, Вы сами всё понимаете…\”. Вказівки видавались усно, жодних розпоряджень поки не підписано.

У згаданій ситуації залишається не з\’ясованими декілька моментів, а саме: Який повний перелік літератури, що підлягає вилученню з політичних мотивів? Який порядок та законні підстави знищення майна, придбаного державним коштом, або коштом місцевої громади? Чи Партія Регіонів практикуватиме подібні \”демократичні ритуали\” по всій країні, чи це місцева самодіяльність? А також: яка подальша доля дитячої літератури, що не відповідає ідеології правлячої партії – можливо її палитимуть на центральній площі міста?

На світлині ще не Одеса, це Німеччина 30-х років минулого століття

Джерело та світлина Тексти.орг

peredplata