На Путильщині продовжують нищити Смугарські водоспади. А Бурбак же ж попереджав…

На Путильщині продовжують нищити Смугарські водоспади. А Бурбак же ж попереджав...Не зважаючи на значний суспільний резонанс, відкриті прокуратурою кримінальні провадження, штрафи від екоінспекції, обіцянки від Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства, що рубки не будуть проводитись в туристичний сезон, а відновляться не раніше зими, на Смугарських (Буковинських) водоспадах продовжили знищення водоспадів, нещадні рубки лісу та трелювання його руслом ріки, що до речі суворо заборонено. Популярний туристичний маршрут з огляду водоспадів, які увійшли у ТОП-10 «Чудес України», перетворюється на огляд лісозаготівельної техніки, до того ж стає небезпечним для відвідувачів. Адже там де проводиться валка та трелювання лісу, зазвичай рух обмежений.

2 липня чернівецький фотограф Сергій Рижков відправився на водоспади, але застав сумну картину навантаження та трелювання лісу прямо по водоспаду “Ворота”.
«Сумнозвісний водоспад “Ворота” на Буковині. Був колись… Тепер ним отак транспортують ліс.
Дивлячись на валку лісу вище за течією, можна припустити, що водоспад не скоро відновлять. Та й уся прилегла територія тепер більше схожа на полігон», – зазначив він у дописі.

За правилами рубок, трелювання лісу руслами річок заборонено, а щоб не пошкодити водоспад, мали б збудувати спеціальний місток, та як бачимо лісозаготівельники не бояться нікого, ні поліцію, ні прокуратуру, ні екоінспекцію…

Джерело: http://times.cv.ua/2016/07/03/na-putylschyni-znovu-vzyalys-za-znyschennya-smuharskyh-vodospadiv/

Новини Партнерів