На офіційному сайті Чернівецької ОДА створено розділ «Пам\’яті героїв Буковини»

На офіційному сайті Чернівецької ОДА створено розділ «Пам'яті героїв Буковини»На сайті обласної державної адміністрації з ініціативи голови обласної державної адміністрації Романа Ванзуряка створено розділ «ПАМ`ЯТІ ГЕРОЇВ БУКОВИНИ», присвячений буковинцям, які віддали життя за незалежність і територіальну цілісність нашої держави – http://oda.cv.ua/page/pamyati-geroiv-bukovini.

В розділі розміщена інформація про героїв: біографія, фотографії, спогади рідних, близьких та друзів.

Над створенням розділу «ПАМ`ЯТІ ГЕРОЇВ БУКОВИНИ»працювали управління суспільних комунікацій, районні структурні підрозділи, а також чернівчанки Юлія Боднарюк та Надія Бабинська.

Роман Ванзуряк зазначив, що робота над розділом триває: «Я звертаюся до рідних, близьких, колег загиблих героїв з проханням надсилати, приносити спогади, фотографії, які будуть додані на сторінки, присвячені тим, хто віддав своє життя за майбутнє України».

м. Чернівці, вул. Грушевського, 1, прес-служба ОДА, каб. 201. Також інформацію можна надіслати на press@oda.cv.ua(з поміткою «Пам`яті героїв Буковини»). Про це BukNews повідомили у прес-службі ОДА.

Джерело: BukNews