Заява Нараза Горука щодо його виходу з партії ВО “Свобода”

Заява Нараза Горука щодо його виходу з партії ВО “Свобода”Нещодавно я написав заяву про вихід з партії ВО “Свобода”. Хочу дещо роз’яснити громадськості щодо такого свого вчинку

Всеукраїнському об’єднанню “Свобода” я чесно віддавав все, що міг: роки праці, здоров’я, сили, добробут своєї сім’ї. І я радий, що зумів підняти “Свободу” на ПЕРЕДОВУ Буковинської політики. Через незрозумілі амбіції деяких людей, я не хочу бути учасником перетворення Буковинської Свободи на маргіналез Буковинської політики. Мета і можливості мають бути співвимірними та вищими.

Також не хочу подавати прапори деяким фінансово-політичним кланам, чиї лідери зустрічаються у Києві в дорогих ресторанах, попивають каву і їдять салатики за 800 гривень, вирішуючи кому яка область належить.

Скажу словами Юрія Луценко, які мені дуже сподобались: \”Не маю права бути використаним ворогами, нерозумними або пристосуванцями\” (читайте між рядків).

Мій вихід зі Свободи – це сигнал не тільки для Лідерів “Свободи”, а й опозиції в цілому, від тисячі свободівців, прихильників “Удару” і “Батьківщини” по всій Україні: можливо щось не так робиться ??? Можливо не можна блокувати трибуну майже до кінця, щоб розпустити Верховну Раду України, а потім з того ні сього розблоковувати її і давати можливість партії регіонів далі знущатись над українським народом. Незрозуміле голосування за закон, за яким Юлію Тимошенко могли б випустити, голосування по Пенсійній реформі тощо.

Дехто спекулював, мовляв Горука не було на мітингу опозиції “Вставай Україно” ! Його не було на сцені з лідерами !?

Я на мітингу був, але серед людей, на сцену я не пішов свідомо! Мені немає чого там робити на сцені з деякими людьми, які приїздять на лексусах за сотні тисяч доларів з десятками охоронців, та прилітають чартерами за 30000 тисяч євро, в той час коли мій народ голодує, виє і стогне та не має можливості елементарно, по-людськи, нагодувати свою родину, обстежити своє здоров’я, і нормально жити.

Я був, є і буду в опозиції до Партії Регіонів, Комуністів, влади!

Хочу зазначити, що я не збираюся критикувати “Свободу” чи її лідерів. Більше того – я готовий співпрацювати і допомагати їй, у мене немає жодного конфлікту з Олегом Тягнибоком, хоча я завжди мав свою принципову позицію щодо усіх питань пов’язаних з Буковинською Свободою. Тягнибока, як людину я поважаю і добровільно склав повноваження керівника місцевої “Свободи”.

Також глибоко поважаю свободівців з якими пліч-о-пліч боровся за побудову Української Держави на засадах соціальної і національної справедливості. Всім цим людям хочу подякувати і побажати сил та мудрості.

До мене звертаються чимало партійців з бажанням в знак солідарності зі мною вийти з партії, натомість я закликаю їх не робити цього: мій вихід не протидія, а стимул до дії! Адже у житті завжди треба бути принциповим. Зробити все, щоб ВО “Свобода” отримала тотальну владу на Буковині і разом з вами почала докорінні зміни. Якщо ви побачите, що її лідери не роблять цього, а думають тільки про себе – тоді виходьте.

Враховуючи дисципліну, за наслідком рішень обласного комітету і політради ВО “Свобода”, я готовий скласти повноваження депутата Чернівецької обласної ради. Але я не хочу бути членом жодної партії.

Вірю, що мої слова не будуть даремними і ввійдуть у серця тих, на кого сподіваються мільйони українців!

Хай береже Україну Бог! Слава Україні!

Прес-служба
депутата Чернівецької обласної ради
Назара Горука

Новини Партнерів