Катюзі — по заслузі! Справа Бойчука

Катюзі — по заслузі! Справа БойчукаПрокурор області Петро Коваль дотримується даного слова. Вчасно і якісно, як свідчать справи, розслідувано злочини «катюгана» із Заставни — голови районної ради і райдержадміністрації, депутата райради від партії регіонів Михайла Бойчука.

— Розслідування завершено, — сказав минулого тижня на брифінгу Петро Коваль. – Всі підозрювані визнали свою вину частково.
Мовляв, вони не катували людей, тільки наносили побої. І Бойчук не визнає перевищення службових повноважень.
За тими статтями, які прокуратура інкримінує Михайлові Бойчуку, він повинен сидіти в тюрмі за однією статтею від 5 до 10 років, за іншою – від 3 до 6 років і за третьою – до трьох років.

Амністія за цими злочинами не передбачена. Буде сидіти. Якщо по мінімуму – то 8 років тюрми, якщо по максимуму – 19 років. В середньому виходить, що Бойчукові світить 13,5 років тюрми.

Окрім цього, в окремому проваджені перебувають справи Бойчука щодо привласнення землі, ставків і майна. Можуть бути притягнуті до відповідальності ті, хто незаконно видавав Бойчуку і землю, і ставки, і млинки, і вишневі садки.
Наразі, кажуть, Михайло Бойчук бігає по лікарняній палаті з намотаним на голову рушником і вдає з себе вільну від Бога людину (божевільну). Але це не допомагає. Бо прокурор області сказав, що експертиза визнала його цілком здоровим і спроможним відповідати за скоєний гріх і злочин.

Петро КОБЕВКО

Новини Партнерів