Жінка вбила чоловіка і викинула у канал

Завдяки злагодженим та професійним навикам, транспортним правоохоронцям вдалось затримати жінку, яка вбила чоловіка, вивезла тіло на санках і викинула у канал біля залізничної колії.

Ділянка біля залізничної колії малолюдна. Прямуючи попри колію, перехожого чоловіка щось заманило поглянути в бік каналу. Там він помітив тіло невідомого чоловіка без ознак життя. Одразу ж повідомив правоохоронним органам.

На місці події у каналі, що проходить між залізничними коліями правоохоронці виявили труп чоловіка з ознаками насильницької смерті. У чоловіка був проламаний череп. З місця події було вилучено сліди ніг, недопалки від сигарет, неподалік було виявлено закривавлену господарську сумку та санки.
Проведеними оперативними заходами транспортні правоохоронці на протязі доби встановили особу, яка безпосередньо вчинила даний злочин. Вбивцею виявилась 57-річна мешканка міста Тернопіль, – зазначив начальник Управління МВС України на Львівській залізниці полковник міліції Володимир Дитюк.

Як виявилось, виною стала горілка. Перебуваючи за місцем проживання, в приватному будинку, до неї навідався один чоловік, який час від часу її навідував аби придбати пляшку горілки. У цей вечір вони двох вирішили розпити чергову пляшчину.
Під час розпивання оковитої між особами виник конфлікт на побутовому підгрунті. Перебуваючи добряче напідпитку, жінка вирішила закінчити усе. За допомогою дерев’яного макогону, вона умисно нанесла декілька ударів по голові, заподіявши йому закриту черепно-мозкову травму, внаслідок чого заподіяла смерть громадянину П.

Розгубившись жінка зателефонувала своєму знайомому та попросила про допомогу. Не зволікаючи ані хвилини чоловік прийшов на допомогу. Вдвох вони вирішили помістити тіло чоловіка у господарську сумку, поклавши його на санки та вивезли з будинку. Труп чоловіка скинули в канал водовідведення під залізничним полотном. В даній місцевості люди зрідка бувають, тому навряд чи хтось би виявив труп. Сумку та санки по дорозі вони викинули. Після чого повернулись додому та знов почали пиячити.

Правоохоронці вийшли на слід вбивці та з’ясували, що жінка займалась збутом сурогату. До неї частенько навідувались різноманітні особистості. Сім’ї жінка не мала, житло в якому вона проживала належало її брату.
В ході обшуку помешкання жінки на підлозі були виявлені сліди крові потерпілого. Вилучено понад 100 літрів сурогату.

Відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України «Умисне вбивство». Відносно жінки обрано міру запобіжного заходу – тримання під вартою. Стосовно 44-річного чоловіка, який допоміг вивезти тіло загиблого, відкрито кримінальне провадження за статтею 369 Кримінального кодексу України «Приховування злочину», – зазначив заступник начальника слідчого відділу лілійного відділу на станції Тернопіль капітан міліції Роман Сидорук.

Втративши надію щодо пошуку роботи, 33-річний чоловік знайшов вихід – заливання свого горя горілкою, яка довела його до смерті. Дружина залишилась без чоловіка, а двійко малолітніх дітей без батька. Про це повідомляє підрозділ зв’язків з громадськістю УМВС України на Львівській залізниці.