Росія програла гібридну війну і погрожувала застосувати тактичну ядерну зброю – Гелетей

Росія програла гібридну війну і погрожувала застосувати тактичну ядерну зброю – ГелетейРосія може ввести вже не дивізії та полки, а корпуси, та готова застосувати проти України тактичну ядерну зброю. Про це заявив міністр оборони України Валерій Гелетей.

«Росія програла гібридну війну Україні. Наші Збройні Сили впевнено тіснили банди російських найманців, знищували диверсантів та спецпризначенців. Саме тому Кремль змушений був перейти до повномасштабного вторгнення своїх регулярних військ на територію Донбасу. Сьогодні ми вже маємо справу з дивізіями та полками. Завтра це можуть бути корпуси», – написав міністр на Facebook.

«В наш дім прийшла велика війна, яку Європа не бачила з часів Другої Світової. На жаль, в такій війні втрати вже будуть обчислюватись не сотнями, а тисячами, навіть десятками тисяч. По неофіційним каналам російська сторона вже кілька разів погрожувала, що у випадку продовження спротиву, вони готові застосувати проти нас тактичну ядерну зброю», – йдеться у заяві.

Якби не російське вторгнення, ми б неминуче завершили б активну фазу АТО вже на початку жовтня, переконаний міністр оборони України.

«Операція по звільненню Сходу України від терористів завершено. Ми маємо терміново вибудовувати оборону від Росії, яка намагається не лише закріпитись на територіях, раніше окупованих терористами, але й здійснювати наступ на інші території України», – пише очільник міноборони.

За словами міністра, для того, щоб вистояти, Україні необхідна повна консолідація всіх наявних сил.

«Заклики до зняття з посади Начальника Генерального Штабу генерала Муженка – це російська провокація. Саме Муженко був архітектором українських перемог на Сході. Саме він спланував і втілив блискучу операцію по фактичному звільненню українського Донбасу. Кадрові зміни мають бути спрямовані на посилення, а не на послаблення армії. За останній тиждень від командування було відсторонено 6 старших офіцерів. На їхнє місце поставлені молоді командири, які довели свою здатність в боях», – пише Гелетей.

«Росія заплатила вже дорогу ціну за вторгнення. Сотні російських солдат та офіцерів назавжди знайшли прихисток в українському чорноземі. Критична кількість втрат неминуче протверезить Росію», – йдеться у заяві.

Джерело