Терорист Гіркін не збирається повертатися на Донбас

Ватажок терористів знаходиться в Москві і каже, що приїжджати в Донецьк поки не має наміру.

Так званий колишній \”міністр оборони\” тероористической організації \”ДНР\” росіянин Ігор Гіркін не розглядає можливості повернутися в Україну найближчим часом.

Терорист Гіркін не збирається повертатися на Донбас

\”Зараз такої можливості (повернення в Донецьк і керівництво терористами) не розглядаю\”, – заявив Гіркін журналістам у Москві в четвер.

Гіркін – громадянин РФ, офіцер спецназу ГРУ генштабу збройних сил Росії, ватажок російської диверсійної групи.

На початку березня він прибув на територію Криму і координував захоплення російськими військовослужбовцями та представниками спецслужб РФ військових частин Збройних сил України та місцевих органів влади автономії. Пізніше перемістив свою злочинну діяльність на Донбас.

15 квітня СБУ розпочала кримінальне провадження за фактом організації громадянином РФ Гіркіним умисного вбивства та вчинення дій на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності України, проведенні диверсійно-підривної діяльності, а також організації масових заворушень на території східних регіонів України.

У серпні ЗМІ повідомили про поранення Гіркіна. За деякими даними, у нього був відірваний палець і прострелена нога в результаті зіткнення з ще одним ватажком донецьких бойовиків. За матеріалами: Интерфакс

peredplata