Маккейн звинуватив Обаму в смертях українців

Американський сенатор Джон Маккейн виступив з різкою критикою президента США Барака Обами, якого вважає відповідальним за ненадання Україні зброї. Про це повідомляє Радіо Свобода.

\”Коли я кажу своїм виборцям, що після того, що робить Путін, ми до цих пір не надали Україні зброю, вони в це не вірять. Вони не вірять, що ми можемо спостерігати, як українці вмирають в той час, як ми навіть не передаємо їм зброю для захисту. Історія судитиме цього президента не тільки як невдалого президента, але як того, хто відповідальний за безглузду загибель невинних українців \”, – стверджує сенатор.

Так Маккейн відреагував на останні повідомлення про рух російських військ і озброєння на сході України і поблизу українських кордонів.

Республіканець Джон Маккейн не вперше виступає з критикою дій адміністрації Обами під час української кризи. В грудні 2013 року в розпал подій на Майдані сенатор відвідав Україну і виступив на підтримку демонстрантів, які в той час вимагали від тодішнього президента Януковича не відмовлятися від євроінтеграції і покарати винних у розправі над активістами 30 листопада.

Республіканці після останніх проміжних виборів зміцнили своє представництво в Палаті представників і отримали більшість у Сенаті. Аналітики припускають, що це може змусити президента Обаму, який є демократом, змінити частину своєї адміністрації.

Як повідомляв \”Обозреватель\”, екс-радник президента РФ Володимира Путіна Андрій Ілларіонов прогнозував, що наступ військ РФ проти України може початися в найближчі тижні.

Разом з тим військовий експерт Костянтин Машовець заявляв, що росіяни та бойовики навряд чи зайдуть далі, ніж штурм Маріуполя, і не будуть просуватися в інші регіони України.