Савченко може померти до 8 березня

Савченко може померти до 8 березняУкраїнська льотчиця Надія Савченко може померти до 8 березня. Про це радіостанції \”Говорить Москва\” повідомив її адвокат Микола Полозов, передає УНН.

\”Крім того, раніше лікарі у неї діагностували серцево-судинну недостатність. Під час обстеження її незалежними німецькими медиками вони визначили точку неповернення як 6-8 березня. За висновком фахівців, після цих чисел вона не зможе повернутися до нормального повноцінного життя, вона залишиться або інвалідом, або це призведе до летального результату\”,- сказав М.Полозов.

За його словами, медики ФСВП відмовляються надати адвокатам документацію про стан здоров\’я Н.Савченко.

Він додав, що в середу в Басманному суді відбудеться засідання щодо оскарження дій слідства.

Нагадаємо, наприкінці лютого Президент України Петро Порошенко вимагав негайного звільнення з московського СІЗО української льотчиці Н.Савченко.

Як повідомляв УНН, в кінці лютого заявляла, член Ради при Президенті РФ з розвитку громадянського суспільства і прав людини заявила й Громадської спостережної комісії Москви Олена Масюк, стан здоров\’я голодуючої в московському СІЗО української льотчиці і нардепа Н.Савченко є критичним, вона може померти в найближчі дні.

peredplata