Заява УНА-УНСО щодо вироку М.Карпюку та С.Клиху

Заява УНА-УНСО щодо вироку М.Карпюку та С.Клиху26 травня 2016 року чеченській суд виніс вирок українським політв`язням – одному з лідерів УНА-УНСО Миколі Карпюку та активісту Станіславу Клиху. Російське судилище, не дослухаючись до жодного аргументу адвокатів, безпідставно та за відсутністю доказів, вирішило, що Микола Карпюк 22 з половиною роки, а Станіслав Клих – 20 років, повинні провести у колонії суворого режиму, ніби-то, за участь у російсько-чеченській війні.

Багато через що вже пройшли Микола та Станіслав. За два роки після викрадення російськими феесбешниками, було попереднє ув`язнення без можливості спілкування з адвокатами та українськими дипломатами, не кажучи вже про повну відсутність зв’язку із родинами, були тортури та постійна загроза життю. Але поставити українців на коліна не вдалося, бо вони сильні і знають, що боротьба за їх волю триває.

Приклад звільнення з російської в`язниці Надії Савченко довів, що важелі для повернення Миколи Карпюка та Станіслава Клиха в Україну існують. Але для їх ефективного використання потрібна наполеглива робота влади та громадськості, необхідний максимальний розголос в ЗМІ та мобілізація всіх зусиль щодо світового тиску на Росію.

Політична партія УНА-УНСО продовжуватиме свою активну діяльність, скеровану на якомога швидше звільнення Миколи Карпюка та Станіслава Клиха. Ми вже зробили багато і не зупинимось, поки не досягнемо поставленої мети. Ми закликаємо всі українські націоналістичні сили до приєднання до боротьби УНА-УНСО за долю ув`язнених в Росії українських патріотів. Разом ми сильніші! Разом ми переможемо! Микола Карпюк та Станіслав Клих повернуться в Україну!

Слава Україні!

Героям Слава!

Провід Політичної партії УНА-УНСО

peredplata