У Чернівцях бандити у балаклавах побили і пограбували директора ринку \”Центральний\”

У Чернівцях бандити у балаклавах побили і пограбували директора ринку "Центральний"Про це повідомляє Інформаційне агентство АСС з посиланням на власні джерела.

Як зазначає агентство, нападники були в балаклавах, один із них розмовляв російською мовою. Підприємця підстерегли біля будинку, коли він приїхав на обід. Злочинець вдарив чоловіка прикладом рушниці в обличчя. Другий нападник притиснув підприємця рушницею і попередив, що якщо буде пручатися, то вб’є.

Чоловік змушений був віддати ключі від сейфу, з якого бандити забрали всі цінності. За словами родича потерпілого, швидше за все, це були чужинці. Один з них розмовляв російською мовою не місцевого діалекту, розпитували про бізнес, особливо не орієнтуючись на місцевості.

Підприємця прив’язали до стільця, затулили рота, а самі втекли, наказавши мовчати про пограбування. У потерпілого виявилися зламаними ребра, у двох місцях поламана рука, розбите обличчя, сильні гематоми по всьому тілу. Він зумів частково звільнитися від мотузки і клаптя, через вікно виліз на вулицю, де його помітили сусіди і викликали поліцію.