Сенцов написав, що кінець близький – сестра

Український режисер Олег Сенцов, який 87-й день голодує в російській в’язниці, майже не встає, заявляє його двоюрідна сестра Наталя Каплан.

“Все не просто погано, все катастрофічно погано”, – написала вона у Facebook.

“Олег мені через адвоката передав лист, він майже не встає. Написав, що кінець близький, і він це не про звільнення”, – заявила Наталя.

“(Олег) Запитує, чи цікавиться хтось ще його голодуванням, йому не передають листів, жодних! Каже, що він зараз в інформаційному вакуумі і взагалі не знає, що відбувається”, – додала вона.

Каплан нагадала, що Європейський суд із прав людини наполягає на переведенні до цивільної лікарні, причому ближче до місця прописки.

“Олег відмовився. Каже, що він просто не переживе етап, а в цивільній лікарні в Лабитнангі, куди він уже потрапляв у реанімацію, над ним знущаються ще більше, ніж в тюремній”, – заявила вона.

“Це Росія, дєтка… І я взагалі не уявляю, що ще можна зробити і як його витягти… Все дуже погано”, – додала Наталя.

Джерело: УП

1 thought on “Сенцов написав, що кінець близький – сестра

  1. Сенцов та такіж патріоти борються проти свавілля путінської зграї. А що робить наш президент і його команда для звільнення патріотів України? Смерть Сенцова буде не на совісті путлера (її в нього немає), а на совісті президента порошенка.

Comments are closed.