У Чернівецькій області біля кордону з Румунією прикордонники спільно з поліцією виявили та затримали дві автівки високої прохідності, двох коней та ящики з сигаретами. Про це інформує прес-служба Чернівецького прикордонного загону.

Учора пізно увечері, в ході відпрацювання випереджувальної інформації оперативними підрозділами Західного регіонального управління, та Чернівецького загону вдалося вийти на слід правопорушників. Останні якраз спробували подолати інженерне загородження. З появою прикордонників зловмисники вдалися до втечі, при цьому залишивши товар. Під час переслідування зловмисників група реагування, до якої увійшли військовослужбовці нещодавно прибулого резерву, натрапила на двох коней, а згодом за 100 метрів до кордону прикордонники спільно з поліцією виявили два позашляховики іноземної реєстрації.

В середині транспортних засобів правоохоронці виявили тютюнові вироби. Загалом правопорушники спробували переправити 16 ящиків сигарет. Відносно тварин та позашляховиків то їх доправлено на відділення інспекторів прикордонної служби «Красноїльськ», на ділянці якого були виявлені.

Тривають заходи щодо встановлення причетних осіб до протиправної діяльності.