Тимошенко заявила низку клопотань. Кірєєв традиційно відмовляє у їх розгляді

Лідер партії \”Батьківщина\”, екс-прем\’єр-міністр України Юлія Тимошенко передала до канцелярії Печерського районного суду міста Києва низку клопотань, у зв’язку з чим судове засідання розпочалося з 20-хвилинним запізненням.

\”Судове засідання почалося з запізненням у зв’язку з необхідністю отримати головуючим у справі клопотань, які передані канцелярії суду підсудною Юлією Тимошенко безпосередньо перед судовим засіданням\”, – сказав головуючий у справі суддя Родіон Кірєєв.

Серед заявлених клопотань – заява про відвід судді Родіону Кірєєву, заява про відкладення розгляду кримінальної справи, про притягнення до справи представника цивільного відповідача, громадського захисника, залучення до матеріалів справи даних Інтернет-видань тощо.

Станом на зараз клопотання про відвід головуючому залишено судом без розгляду. Родіон Кірєєв традиційно пояснив своє рішення намаганням Юлії Тимошенко затягти розгляд справи. У відповідь екс-прем\’єр звернулася до суду із заявою на дії головуючого, який порушує її права на оголошення клопотань у суді.