Тимошенко зареєструвала клопотання про залучення журналістських матеріалів Інтернет-видання \”Українська правда\”, які підтвердили керування Адміністрацією Президента судовим процесом.

Лідер партії \”Батьківщина\”, екс-прем\’єр-міністр України Юлія Тимошенко зареєструвала в канцелярії Печерського суду клопотання про залучення до кримінальної справи журналістських матеріалів Інтернет-видання \”Українська правда\”, які підтвердили керування Адміністрацією Президента судовим процесом.

\”Я дякую журналістам, які змогли встановити прямий зв\’язок між Адміністрацією Президента, а, значить, Президентом Януковичем, і управлінням судовим процесом проти мене у Печерському суді. Я хочу подякувати за те, що вони змогли встановити, що заяви свідків йдуть не від свідків, а з Адміністрації Президента\”, – сказала Юлія Тимошенко журналістам перед початком судового засідання.

За її словами, це є ще одним одказом того, що цей судовий процес є політичним. \”Це свідчить про те, що судилище наді мною керується в ручному режимі Януковичем і його оточенням в Адміністрації\”, – додала вона.

\”Я думаю, що з такими журналістами, які є в Україні, диктатурі буде важко опанувати Україну. І я дякую вам за те, що ви працюєте професійно і віддано, за те, що ви сьогодні з останніх сил утримуєте країну від повного опанування авторитаризму\”, – сказала вона.

Як відомо, видання \”Українська правда\” сьогодні оприлюднило підтвердження того, що Адміністрація Президента безпосередньо здійснює вплив на справу Юлії Тимошенко, не лише контактуючи зі свідками, але і намагаючись відповідним чином формувати інформаційне поле. Йдеться про нібито особисту заяву свідка у справі Юлії Тимошенко від сторони обвинувачення екс-заступника Генпрокурора Тетяни Корнякової, яку, як з\’ясували журналісти, насправді було написано на комп’ютері в Адміністрації Президента на Банковій.