Подарунки від Михайлішина й далі роздають ВІДЕО

Подарунки від Михайлішина й далі роздають ВІДЕОПенсіонер, який проживає в Шевченківському районі міста Чернівці, в день свого народження отримав телефонний дзвінок з місцевого ЖЕКу. Його привітали зі святом та запропонували прийти в ЖЕК для отримання «приємного подарунку». Там йому вручили пакет з продуктами та вітальною листівкою кандидата в депутати у 201 виборчому окрузі від Партії регіонів Віталія Михайлішина. Також пенсіонера запрошували взяти участь у відкритті дитячого майданчика.

Про це повідомляє прес-служба Чернівецького представництва ГМ \”ОПОРА\”.

Листівка віддрукована в типографії, а ім’я та прізвище іменинника вписано від руки. Пакет не містив символіки партії чи кандидата, а вміст був наступний: олія 1 л, гречка 1 кг, цукор 1 кг, мука 2 кг, горілка 0,5 л, печиво, цукерки, чай, рис 1 кг.

Нагадаємо, що ч. 13, ст. 74 Закону «Про вибори народних депутатів України» визначає такі дії, як «непрямий підкуп виборців», і відповідно, Законом це забороняється.

Спостерігач ОПОРИ звернувся зранку 22 жовтня до Віталія Михайлішина з проханням прокоментувати даний факт. Пообіцявши передзвонити, кандидат станом на 16.00 так і не передзвонив. У випадку, якщо коментар Віталія Михайлішина надійде в розпорядження ОПОРИ, ми розповсюдимо його окремим листом.