Тимошенко почуває себе гірше

Головуючий у судовому процесі з розгляду справи Юлії Тимошенко суддя Печерського районного суду Родіон Кірєєв оголосив перерву у судовому засіданні до 22 серпня у зв’язку з погіршенням стану здоров\’я Юлії Тимошенко.

\”Суд зробив перерву до понеділка до 09:30. Ця перерва необхідна для того, щоб провести медичний огляд Юлії Володимирівни Тимошенко. Лікаря її особистого, на виклику якого вона наполягає, не допустили. Відповідну заяву ми вчора давала, щоб допустили лікаря. Станом на сьогодні відповіді від суду немає\”, – сказав захисник Юлії Тимошенко Юрій Сухов після судового засідання.

\”Якщо буде проведено обстеження, то за результатами буде зроблено висновок, чи може вона брати участь надалі в судовому засіданні. Наразі Юлія Володимирівна наполягає на тому, щоб питання її здоров\’я не стало предметом для спекуляцій у судовому засіданні\”, – додав він.

Адвокат заявив, що сторона захисту наполягає на тому, щоб сімейний лікар Юлії Тимошенко взяв у неї кров на аналізи для встановлення причин погіршення стану здоров\’я. \”Треба, щоб сімейний лікар Юлії Володимирівни просто взяв кров на аналізи, оскільки він протягом 10 років постійно спостерігає за станом її здоров\’я, щоб він визначив, що відбувається, оскільки є якісь процеси, які, як мінімум, не відомі\”, – зазначив він.

На запитання журналістів, які саме симптоми у Юлії Тимошенко, Юрій Сухов вказав на загальний поганий стан, \”вони не може визначити, такого раніше не було в неї\”. \”Що відбувається з її організмом, вона конкретно не може сказати, їй погано – і все\”, – додав він.

До речі, сьогодні до Печерського районного суду на прохання народних депутатів прибув особистий лікар Юлії Тимошенко, але суддя заборонив йому побачення з підсудною і під час судового засідання, і після його завершення.

Після закінчення судового засідання Юлія Тимошенко попрощалася з усіма присутніми в залі: \”Бувайте, мої рідні, щасливо! До понеділка!\”.
Джерело – офіційний сайт Тимошенко

Нагадаємо, що 18 серпня на судовому засіданні Тимошенко стало зле.

peredplata