В офісі “Патріоту України” знайшли вибухівку і листівки з погрозами Януковичу + ОНОВЛЕНО

В офісі “Патріоту України” знайшли вибухівку і листівки з погрозами Януковичу + ОНОВЛЕНО22 серпня в офісі організації \”Патріот України\”, що у м.Васильків, СБУ провела обшук. Вилучили вибухівку, заклики знести Леніна і погрози у бік президента. Є четверо затриманих: депутат Васильківської міської ради, голова комісії з питань молоді і спорту Сергій Бевз (Сполох) – на світлині, співзасновник спортивного товариства \”Соловейко\” ім.Р.Шухевича Віталій Зателепа і ще двоє хлопців. Про це повідомляє блогер Олена Білозерська.

Соціал-Національний Альянс, до котрого входить \”Патріот України\” вже звернулась із заявою. Подаємо її без скорочень.

\”22 серпня близько 12 години більше двох десятків співробітників СБУ увірвалися до офісу комунального підприємство КП “Васильківський комбінат комунальних послуг”. В цей час в приміщенні працювало два члена організації “Патріот України”. Співробітники СБУ затримали побратимів. Після цього співробітниками СБУ до офісу комунального підприємства були запрошені депутати Васильківської міської ради члени виконкому СНА Сергій Бевз та Ігор Мосійчук, співзасновник спортивного товариство “Соловей” ім. Романа Шухевича Віталій Зателепа. Співробітники СБУ провели в офісі обшук і вилучили більше двох десятків CD-дисків, ряд листівок Організації, комп’ютери. В ході обшуку у приміщенні офісу була виявлена фальшифа листівка, складена провокаторами від імені СНА, яка стосувалася демонтажу пам’ятника Леніну в м. Борисполі, який провадили члени Організації і наприкінці якої було розміщено погрозу фізичної розправи над президентом України В.Ф Януковичем. Окрім цього в офісі було виявлено і вилучено вибуховий пристрій. Організація “Патріот України” та Соціал-Національна Асамблея заявляють, що члени організації не мають жодного відношення до ані провокативної листівки ані до вибухового пристрою. Вони були підкинуті в офіс, де працювали члени Організації з метою спровокувати репресії проти членів Соціал-Національної Асамблеї.
На цю хвилину співробітники СБУ затримали чотирьох побратимів.
Організація звертається до всіх чесних журналістів та просто небайдужих розповсюджувати дану інформацію. Відкривається нова “запорізька справа” проти українських націоналістів.

Перемога буде за нами!
Слава Україні!\”

СБУ вже відпустила «терористів» з Соціал-національної асамблеї

О 4.20 з-під арешту було звільнено співзасновника спортивного товариства «Соловей» ім. Романа Шухевчича Віталія Зателепу, повідомляє ЗІК. Як розповів Віталій окрім всього на допитах йому були предявлені DVD-диски, на яких в перемішку з акціями «Патріот України» були змонтовані сцени педофілії і інструкції з вибухової справи. Навіть співробітникам СБУ сало зрозуміло, що педофілія і «Патріот України» речі несумісні і це елементарна підстава.

О 5.20 з під арешту були звільнені депутат Васильківської міської ради Сергій Бевз (Сполох), член виконкому СНА Володимир Шпара (Гуманіст) і о 5.35 звільнений Максим Бандаренко. На дану хвилину під вартою один боєць організації.

Світлина Олени Білозерської