Гріхи потягнули в землю: патріарх Кирил впав посеред літургії – епічне відео

 
Російський патріарх Кирило послизнувся та впав під час освячення храму у Новоросійську. У РПЦ уже встигли пояснити казус, а сам патріарх каже, що закони фізики ніхто не скасовував. Ми погоджуємось – гріхи таки тягнуть до землі.
 
Відповідне відео опублікували російські телеграм-канали. Зазначається, що Кирило забився спиною об ребро кафедри. В РПЦ уже відреагували і пояснили, чому ж стався казус.
 
За словами Кураєва, підхопити Кирила “не встигли ані співробітники охорони, а ні служба протоколу, ані єпископи, що стоять поруч”.

Патріарх забився спиною об ребро кафедри. Літургія продовжилася. Митрополит Григорій та місцевий єпископ Феогност винувато дивляться спідлоба на патріарха і чекають на реакцію,
– йдеться у повідомленні Андрія Кураєва.

Однак, він врешті заявив, що винні коронавірусні обмеження, через які патріарх не дозволяє торкатися себе і підтримувати на сходах.

Момент падіння патріарха потрапив на відео

Відповідні кадри з етеру наближеного до РПЦ російського телеканалу “Союз”, камера якого зафіксувала падіння Кирила, розлетілись у мережі та телеграм-каналах. Звісно, з сайту каналу відео швидко видалили.

 

Патріарх каже, що падіння нічого не означає

Згодом на падіння відреагував і сам патріарх. Каже, що це нічого не означає, а впав він через закони фізики, бо підлога була мокра після освячення.

Те, що я сьогодні впав – нічого не означає. Просто підлога прекрасна, в неї виглядати можна, така вона блискуча і гладка. Але коли на нього падає вода, навіть свята, працюють закони фізики. По цій прекрасній підлозі я так невдало прокотився,
– сказав патріарх Кирило.

Кара для Кирила

У мережі жартують, що це і є кара Божа. Адже, московський патріарх Кирило не перестає виправдовувати масові вбивства українців. Минулого тижня він знову заявив, що окупанти захищають Росію. Мовляв, загарбниками рухає внутрішнє моральне почуття.

Бо вони керуються не грошима чи наказами керівництва, а істинною їхньою мотивацією є православне виховання.

До слова, нещодавно Велика Британія наклала обмеження для патріарха Кирила. У російській церкві називають це спробами залякати їхнього патріарха або заставити його відмовитись від своїх слів.

Раніше УПЦ МП хотіла притягти Кирила до церковного суду. Для цього священники збирали підписи під зверненням до Собору Настоятелів Древніх Східних Церков з позовом проти патріарха.

Кирило обожнює Путіна

Патріарх Кирил підтримує Путіна ще відтоді, як він зайняв найсвятіший пост у країні – у 2009 році.

У 2012 році Кирило теж обожнював Путіна та назвав його правління “дивом Божим”, яке поклало край економічним потрясінням 1990 років.

Патріарх уже давно оточений чутками про зв’язки з КДБ радянських часів, де також працював Путін, та звинуваченнями у марнотратному способі життя.

Вам може сподобатись – кримінальне минуле Патріарха Кирила: дивіться відео

https://24tv.ua/grihi-potyagnuli-zemlyu-patriarh-kirilo-vpav-posered-liturgiyi_n2050596?fbclid=IwAR2kzuI5w7bhbkxYb7dRpwvFKyjeXjh-l8GGYhhyaJ48eGPJU4sX5md46Yw

peredplata