Клічук і його команда

Стало відомо, кого міський голова Чернівців Роман Клічук висуває на посаду секретаря виконавчого комітету Чернівецької міськради та у члени виконкому.

Як повідомляє molbuk.ua, відповідний проект рішення оприлюднено на сайті Чернівецької міськради.

Згідно з цим проектом, пропонується затвердити кількісний склад виконкому Чернівецької міськради восьмого скликання у кількості 12-ти осіб.

На посаді секретаря виконкому Клічук пропонує затвердити Сергія Добржанського.

Крім того, згідно з проектом рішення, очікується, що до складу виконавчого комітету увійдуть такі особи:

Роман Клічук (міський голова);

Марина Кирилюк (кандидат на посаду секретаря міськради);

Сергій Андрущак (уповноважений міської ради з впровадження Інтегрованої Концепції розвитку міста Чернівці до 2030 року);

Оксана Драчковська (громадська діячка, письменниця);

Валерій Другановський (директор ТзОВ “БК Роднічок”);

Денис Затірка (заступник директора ТОВ “Оріон-Техносервіс”);

Василь Осачук (приватний підприємець);

Олександр Ставчанський (начальник комунального підприємства “Чернівціліфт”);

Мар’ян Стасюк (співзасновник Чернівецької архітектурно-будівельної Асоціації).

Окрім того, очікується, що до складу виконкому увійдуть кандидати у заступники міського голови Чернівців Юрій Лесюк, Євген Маховіков та Василь Зазуляк.

Міський голова Чернівців Роман Клічук висунув на посаду секретаря міської ради Марину Кирилюк, депутатку партії «Єдина Альтернатива». Про це він повідомив під час спільного засідання постійних комісій Чернівецької міськради, пише ІА АСС.

 

Претендентка на посаду виступила перед членами комісій та розповіла про свій досвід у політиці: «Питаннями розвитку міста я займаюся активно протягом останніх п’яти років. В політиці я з 2008 року, була обрана депутатом обласної ради з 2010 по 2015 роки від міста Новодністровськ. З 2015 по 2020 роки я займаюся питаннями розвитку міста на громадських засадах.

 

У 2017 році була сформована громадська організація «Центр реформ та розвитку», тому в питаннях бюджету і комунальних підприємств, і взагалі як має існувати місто – я розбираюся з точки зору того, що я працюю за фахом з 2004 року по розвитку різних проектів, територій, зокрема і бізнесу. Розумію, як працює система управління загалом. Я дуже дякую пану Роману за довіру, це велика відповідальність і нелегкий крок, тому що є власний бізнес, від якого потрібно буде на певний час відмовитися»

 

Також Марина Кирилюк зазначила, що основними своїми завданнями на посаді бачить організацію роботи депутатського корпусу, налагодження співпраці із департаментами міської ради, налагодження роботи в рамках закону.  

Водночас, стали відомі прізвища претендентів на посади заступників міського голови Чернівців

Як повідомляє molbuk.ua, проект рішення щодо обрання нових заступників мера Чернівців сьогодні опублікували на сайті Чернівецької міськради.

Згідно з цим проектом, на посади заступників Клічука претендують Юрій Лесюк, Євген Маховіков та Василь Зазуляк.

 

Що відомо про кандидатів у заступники мера?

Юрій Лесюк

Мер Чернівців визначився із кандидатурами своїх заступників

Народився в 1972 році, проживає у Чернівцях. Закінчив Чернівецький державний медичний інститут, пізніше працював у міській лікарні №3, проходив там інтернатуру і працював лікарем-терапевтом. Згодом перейшов на роботу в обласну клінічну лікарню, працював у інфекційному відділенні.

З 2004 року займався створенням і розвитком обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом, де був головним лікарем до 2014 року.

З червня 2014 року працював у департаменті охорони здоров’я Чернівецької ОДА.

З листопада 2019 року працював заступником голови Черкаської ОДА, курував питання гуманітарного блоку (соцзахист, охорона здоров’я, освіта, пенсійний фонд).

З серпня 2020 року звільнений з посади заступника голови Черкаської ОДА у зв’язку зі зміною голови ОДА.

На місцевих виборах 2020 року балотувався до Чернівецької обласної ради від партії “Єдина альтернатива”. За підсумками виборів, він став депутатом облради.

Євген Маховіков

Мер Чернівців визначився із кандидатурами своїх заступників

Народився 1975 року. Обіймає посаду директора Чернівецької філії “ПриватБанку”. Усе своє життя працює у сфері банківської справи, а зокрема в “ПриватБанку” – 25 років.

На місцевих виборах-2020 Маховіков балотувався у депутати Чернівецької обласної ради від партії “Єдина альтернатива”.

Василь Зазуляк

Мер Чернівців визначився із кандидатурами своїх заступників

Народився 1981 року в селі Будилів Снятинського району Івано-Франківської області. Закінчив Буковинський державний медичний університет, а також Київський національний університет будівництва і архітектури.

З 2005 року працює директором ТОВ “Вест-Буд”. Член Ради директорів Конфедерації будівельників України.

Зазуляк є власником будівельної фірми і членом виконавчого комітету Чернівецької міськради. Раніше був депутатом Першотравневої райради у Чернівцях від ВО “Свобода”.

Від цієї ж політсили в 2019 році балотувався до парламенту на окрузі з центром у Чернівцях. Посів шосте місце — набрав 4% голосів.

За результатами місцевих виборів-2020 став депутатом Чернівецької міської ради від політичної партії “Єдина альтернатива”. Він набрав найбільшу кількість голосів виборців серед усіх кандидатів у депутати в Чернівцях – 666.

Новини Партнерів